+48 77 44 151 51
 
 

Pracownie

W Zakładzie Aktywności Zawodowej działa
7 profilowanych pracowni oferujących usługi i produkty wykonywane przez osoby niepełnosprawne. Każdą pracownią kiedują specjaliści z danej branży jako istruktorzy zawodu.

więcej

Galerie

Działamy od 2004 r. Zatrudniamy 65 osób. Prowadzimy rehabilitację społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych. Nasza działalność to nie tylko praca.
Zobacz jak to robimy!

więcej

Sklep

Nasze wybrane artykuły sprzedajemy równiez w internecie.
Specjalnie wyselekcjonowane arcydzieła można zamówic z dostawą do domu.

www.cosnaprezent.com

więcej

 
   
 

" Zwierzyniec" na torbach

14.11.2016

" Zwierzyniec" na torbach - sitodruk  w Pracowni Poligrafii ZAZ

W czwartek, 10 listopada w Pracowni Poligrafii Zakładu Aktywności Zawodowej zagościł zwierzyniec różnej maści. Na kolorowych torbach pojawiły się sowy i kury. Prace nadzorował instruktor Pan Artur Bogucki.Zespół wspomagała praktykantka Agnieszka. 

 Zapraszam do obejrzenia fotorelacji. 

torby.jpg

torby1.jpg

torby3.jpg

torby5.jpg

Tekst : Monika Denkiewicz

Zdjęcia : Adam Skowron  

 

BIAŁY KRUK NA SILESIA BAZAAR W KATOWICACH

13.11.2016

Zakład Aktywności Zawodowej wraz ze swoją marką Galerią Biały Kruk  po raz pierwszy weźmie udział w targach sprzedażowych SILESIA BAZAAR 2016 w Katowicach w dniach 10-11 grudzień 2016. 

Będziemy tam mieć swoje stoisko ze wszystkim cudownymi produktami wykonywanymi przez nasze pracownie.

Targi to spotkanie najlepszych marek rękodzielniczych  i z dziedziny designu w Polsce.

To ponad 100 wybranych kreatywnych firm, w której znalazł się także nasz BIAŁY KRUK.  

aaaa.jpg

Miejsce targów to piękne hale nowo oddanego centrum wystawienniczo kongresowego w Katowicach - obok znanego katowickiego Spodka:  http://www.mck.katowice.eu/

Targi są miejscem prezentacji i sprzedaży produktów - czas przed świąteczny będzie temu sprzyjać.

 Jesteśmy już reklamowani w całej Polsce przez organizatorów na oficjalnych stronach SILESIA BAZAAR:

Trochę o targach i jego organizatorach:

================================

Mamy już za sobą czasy oversizowych T-shirtów z jednej z „sieciówek” i prostych mebli oraz akcesoriów. Jesteśmy już zmęczeni tym, że ogromne loga znanych marek zasłaniają elewacje galerii handlowych.

Teraz chcemy czegoś bardziej niestandardowego.

Chcemy także czuć, że kupując coś oddajemy głos poparcia na zdolnych, niezależnych dizajnerów. Niestety na Górnym Śląsku dotychczas ciężko było dotrzeć do wartościowych marek i projektów stąd pomysł organizacji nowego cyklu imprez na pod nazwą SILESIA BAZAAR. Targi o tej nazwie odbywają się od 2014 roku i od tego czasu zorganizowaliśmy już 5 różnych edycji.

W 2016  roku pod tym szyldem będą odbywały się następujące targi: SILESIA BAZAAR, SILESIA BAZAAR Kids i SILESIA BAZAAR Dizajn.

Miejsce naszych targów jest nowoczesne Międzynarodowe Centrum Kongresowego (MCK) w Katowicach, które jest nową ikoną architektoniczną Górnego Śląska. Za sprawą SILESIA BAZAAR Katowice są mekką polskiej i śląskiej mody, biżuterii i dizajnu. Dzięki SILESIA BAZAAR możesz niczym w galerii handlowej przechadzać się alejkami stworzonymi ze stoisk wystawców i podziwiać kreatywny dorobek polskich niezależnych marek.

Organizatorem pierwszych trzech edycji SILESIA BAZAAR było Stowarzyszenie „Green” z siedzibą w Katowicach. Od 2016 roku targi organizuje Fundacja „Colors of Silesia”. Fundacja za główne cele stawia sobie: wsparcie niezależnych projektantów, dizajnerów i artystów, działania na rzecz ich rozwoju zawodowego oraz organizację wydarzeń promujących niezależną modę i dizajn. W ramach swoich działań Fundacja organizuje także cykl warsztatów o nazwie Akademia Mody i Dizajnu oraz angażuje się akcje charytatywne.

Jesteśmy młodzi, niezależni i tworzymy wyjątkowe projekty! Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w naszych imprezach!

http://silesiabazaar.pl/pl/main/#o_nas
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47